HAKKIMIZDA

Kalitenin adresi olan Buğra Mobilya  1996 yılında İstanbul`un Ümraniye semtinde  55m2 atolye ile hizmete başlamış, 1000m2 atolye ve mağazalarımız ile hizmete devam etmektedir.

Nitelik Önceliğimizdir.

Satın aldığınız mobilya ürün ve aksesuarları, konutunuzun şıklığının, sıcaklığının en ehemmiyetli aksesuarı olacak. Bu sebeple, sattığımız mobilya ürün ve aksesuarlarının niteliğini son derece umursuyoruz. Geniş mobilya yelpazesi içinde size en uygun model ve renkleri seçerken, hiçbir yerde bulamayacağınız uygun maliyetlerle, en nitelikli ürünleri siz  alıcılarımıza sunuyoruz.
Elbette bu ilke, bizi öteki mağazalardan ayıran en ehemmiyetli faktörler arasında yer alıyor. Gitgide çoğalan satış hacmimiz, marka bilinirliliğimizin de gün geçtikçe çoğalması elbette rastlantı olarak kabul edilemez. Güçlü bir takımla yoluna devam eden Buğra Mobilya Mağazası, size her zaman en iyisini en uygun maliyetlerle sunmakta kararlıdır.

Siz hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim…

Başarılarımız devam ederken önceliğimiz her zaman alıcı memnuniyeti olacaktır. Hayal ettiğiniz bir çok mobilya ve aksesuarlarda tercihi yapabilmeniz için web sitemizde  çok sayıda ürün çeşidimiz mevcuttur. Üstelik istanbul içi ücretsiz teslimat alternatifi ile. Eşsiz kampanya fırsatları için bizi kesinlikle takip edin.